Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.

Ověření hlídacích maminek

Děti jsou to nejcennější, co máme, a proto je velmi důležité vybrat tu správnou hlídací maminku. Z toho důvodu je nezbytnou součástí Hlídejme také ověření maminek. Hlídací maminky ověřujeme několika způsoby.

Ověření emailem

Při registraci každé uživatelce posíláme konfirmační odkaz, který musí ve svém emailu potvrdit. Tímto proběhne první základní ověření na základě emailové adresy.

Ověření pomocí služby mojeID

MojeID je vynikající služba umožňující bezpečné přihlašování na různých internetových stránkách bez nutnosti zadávání nového hesla a uživatelského jména. Jakmile se jednou do mojeID registrujete, můžete se poté snadno přihlašovat do všech internetových služeb, které mají mojeID implementované. Tato služba je provozována českým registrátorem domén, je zdarma a je zcela bezpečná. Veškeré údaje zadávané při registraci jsou uchovávány za stejných podmínek, jako má registr národních domén .cz.

Registrace do služby mojeID je jednoduchá a ověření uživatelů probíhá ve třech krocích.

  1. Ověření jména, emailové adresy a telefonního čísla.
  2. Ověření adresy.
  3. Osobní ověření na jedné z poboček mojeID.

V Hlídejme poté uvidíte, která maminka je pomocí mojeID ověřená a také v jakém stupni ověření.

Hodnocení maminek

Maminky, které se do hlídání aktivně zapojily mohou získat od ostatních hodnocení. Osobní zkušenost hlídacích maminek Vám může o dané mamince hodně napovědět.

Osobní setkání

Nejlepší forma ověření je vždy osobní setkání. Každá máma má šestý smysl a velmi brzy pozná, jestli by dané mamince své dítě svěřila či nikoli. Než své dítě hlídací mamince svěříte, doporučujeme se před tím několikrát s maminkou a jejím dítětem potkat, seznámit se a zjistit, jestli si padnete do oka. Teprve poté se domluvit na vzájemném hlídání. Přečíst si můžete také naše rady, jak vybrat tu správnou maminku.