Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.

Tým Hlídejme

Nápad založit Hlídejme mě napadl, když jsem jednou seděla na kávě s kamarádkou, maminkou dvou dětí. Stěžovala si, že by si nutně potřebovala najít čas pro sebe, ale má pracující babičky a nemá volné peníze na chůvu. Při vysoké škole jsem si přivydělávala jako chůva a proto vím z vlastní zkušenosti, že náklady na chůvu jsou pro rodinu často opravdu vysoké. V tu chvíli mě napadlo, že bychom si mohly děti hlídat navzájem a že podobný problém řeší stovky dalších maminek. Rozhodla jsem se tedy, že pomůžu i ostatním maminkám najít hlídací parťačku, se kterou si budou moci užívat hlídání dětí na střídačku, neplatit peníze chůvě a zároveň svému děťátku umožní hrát si se svým kamarádem.

Můj manžel pracuje v oblasti informačních technologií a když jsem mu o nápadu řekla, byl nadšený. Tak jsme pro Vás společně vytvořili místo, kde můžete najít tu pravou hlídací maminku a užít si zaslouženou chvilku volna. Mateřství je nejkrásnější věc na světe, ale jak řekl Ralph Emerson: „Žádné dítě není tak roztomilé, aby matka nebyla šťastná, když konečně usne.“

Monika Moravčíková

Zakladatelka Hlídejme
Řeší všechno okolo, komunikuje s Vámi a vymýšlí nové zlepšováky. Miluje přírodu, zvířata, jídlo a sport. Je to věčně nevyspalá, ale nadevše milující maminka.
monika@hlidejme.cz

Zakladatelé Hlídejme

Michal Moravčík

Technická podpora
Stará se o to, aby Hlídejme fungovalo a opravuje, pokud se něco rozbije. Baví ho vyrábět věci ze dřeva, miluje plachtění a hory. Je to skvělý manžel a hrdý tatínek.
michal@hlidejme.cz